شرکت DHZ

طراحی، توسعه و عملیات تولید خدمات ورزشی تجهیزات فیتنس شادونگ داهوزی(DHZ) از سال 2002 در چین سازماندهی

طراحی، توسعه و عملیات تولید خدمات ورزشی تجهیزات فیتنس شادونگ داهوزی(DHZ) از سال  ۲۰۰۲ در چین سازماندهی شده است و دارای استاندارد ISO 9007 می باشد این شرکت تازه کار با نوآوری و خلاقیت خود در حال رشد می باشد.

مشخصات شرکت :

محل شرکت دارای وسعت ۲۰۰۰۰ متر مربع می باشد. درآمد سالانه این شرکت بین ۱۰ الی ۵۰ میلیون در سال است و تعداد کل کارمندان شرکت ۱۰۱ تا ۵۰۰ نفر می باشند. این شرکت ۳۰ مهندس زبده و متخصص را در زمینه طراحی و تولید دستگاه ها به کار گرفته است. میزان صادرات این شرکت ۴۱ الی ۵۰ درصد به کشورهای آمریکای شمالی، اروپای غربی، آمریکای جنوبی می باشد. دستگاه های DHZ دارای خدمات پس از فروش و گارانتی دو ساله می باشد.

طرح توسعه و تحقیق شرکت با استفاده از پیش بینی های آینده نگر طرح های ایتالیایی و تکنولوژی دقیق آلمانی توانست ۸۰۰ طرح و ایده ی نوآورانه دستگاه با کیفیت بالا بسازد و موجب رقابت توانمند در بازار شده است.

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه