شرکت جیم 80 _ Gym 80

شرکت جیم ۸۰ _ Gym 80

شرکت جیم 80 در سال 1980 توسط والتر هردن در کشور آلمان تاسیس شد. در سال 2009

این شرکت در سال ۱۹۸۰ توسط والتر هردن در کشور آلمان تاسیس شد. در سال ۲۰۰۹ والتر هردن جایزه تریبون فیتنس را به خاطر نوآوری و خلاقیت دریافت کرد.

محل کارخانه این شرکت در شالکه ی آلمان قرار گرفته و مساحت کارخانه حدود ۲۰۰۰۰ متر مربع می باشد که روزانه ۴۲ دستگاه تولید می کند. این شرکت دارای بیش از ۱۰۰ کارمند می باشد و جوایز زیادی به خاطر طراحی زیبا و کیفیت بالای محصولات توسط این کارکنان دریافت کرده است.

دستگاه پشت بازو دیپ

دستگاه پشت بازو دیپ

شرکت Gym 80 در سایت رسمی خود دلایل انتخاب محصولات را برای مشتریان بیان کرده که به نوعی ویژگی های دستگاه های این شرکت نیز می باشند :

 • استفاده از تکنولوژی بالا برای ساخت دستگاه ها، تهیه مواد اولیه و فولاد برای ساخت دستگاه ها از خود کشور آلمان می باشد و طراحی و ساخت آنها توسط مهندسین حرفه ای و صنعتگران ماهر با استفاده از لیزر و ربات صورت گرفته است.
 • تجربه خریدنی نیست! تجربه ی ما با گذر زمان طی ۳۰ سال بدست آمده است. به همین دلیل است که باور داریم می توانیم بهترین محصول را بسازیم و به بازار عرضه کنیم.
 • هدف ما ساخت محصول با بالاترین کیفیت است نه بالاترین سود، به همین خاطر مستقل هستیم و با هیچ شرکت و سازمان دیگری شریک نمی باشیم. شریک ما مشتری های ما هستند.
 • برای ساخت دستگاه ها از لوله فولادی به ضخامت ۴ میلی متری استفاده می شود که این تفاوت ظریف موجب بالا بردن مقاومت و طول عمر دستگاه ها می شود.
 • بیش از ۲۵۰ دستگاه تنها برای بخش تمرین عضلات تجهیزات فیتنس و پزشکی  شرکت جیم ۸۰ را پوشش می دهد.
 • انتخاب اختیاری رنگ و لوگوی مورد نظر مشتری روی دستگاه ها.
 • ۷۵ درصد از محصولات شرکت جیم ۸۰ که از ۳۰ سال پیش تولید شده اند هنوز در حال استفاده می باشند. این نشان دهنده ی قدرت و استحکام دستگاه ها می باشد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

شرایط گارانتی محصولات شرکت  جیم هشتاد :

 • ده سال برای اسکلت دستگاه ها
 • دو سال برای بخش های متحرک
 • یک سال برای تشک های چرمی، رنگ دستگاه و قطعات پلاستیکی
 • پنج سال برای کابل های فولادی

 

دستگاه مسگری

دستگاه مسگری

دستگاهای بدنسازی جیم ۸۰ بسیار کم به ایران وارد شده و هنوز واردات آن به ایران برنامه دار نیست ولی به صورت سفارشی امکان تحویل آن هست. طراحی خاص رنگ و روکش های متنوع از امتیازهای وسایل بدنسازی جیم ۸۰ می باشد.

دستگاه های جلو ران، پشت ران، کراس آور جیم هشتاد از جمله تولیدات خوش ساخت این کمپانی آلمانی می باشد.

برای تماشای محصولات این برند کلیک کنید

حتما بخوانید

شرکت آلمکس ALLMAX هدف شرکت مکمل آلمکس بر پایه کیفیت در ساخت است. در مورد تست و آنالیز هر دسته از محصولات وسواس دارد. این شرکت اعلام نموده ما فراتر از وظیفه مان عمل می ...
شرکت سلوکور CELLUCOR شرکت مکملهای بدنسازی سلوکور Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت و هدف خود دنبال می کند. برای ارائه بهترین نتیج...
شرکت کبری COBRA LABS COBRA LABS در سال 2010 با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ...
شرکت دای ماتیز DYMATIZE Dymatize Nutrition در سال 1994 تاسیس شد و یکی از پیشروهای صنعت مکمل با بالاترین کیفیت در جهان می باشد. این شرکت در بیش از 50 کشور در جهان عرضه می شود....
به اشتراک بزارید:

ثبت دیدگاه

*