شرکت سایبکس

شرکت بین المللی سایبکس (Cybex) تولید کننده تجهیزات فیتنس و بدنسازی می باشد و برای نتیجه گرفتن ورزشکاران

شرکت سایبکس

شرکت بین المللی سایبکس (Cybex) تولید کننده تجهیزات فیتنس و بدنسازی می باشد و برای نتیجه گرفتن ورزشکاران چه مبتدی و چه حرفه ای طراحی شده است. با طراحی بیش از ۹۰ دستگاه، تجهیزات Cybex در طراحی و دوام در ساختار نوآورانه می باشند و از نظر بیومکانیکی بدرستی ساخته شده تا با حداقل فشار به بدن نتیجه مطلوب و بهینه را میسر سازند، این مزیت سایبکس است.

محصولات شرکت شامل یک سری کامل از دستگاه های هوازی و قدرتی می باشد. سایبکس بیشترین تنوع در دستگاه ها را با بیش از ۱۵۰ قطعه منحصر بفرد داراست. تجهیزات کاردیو شامل طیف کامل تردمیل، دوچرخه و الپتیکال ها می باشد.

سایبکس تمامی بخش های مختلف بازار از جمله باشگاه های فیتنس، تیم های ورزشی، دانشگاه ها، ارتش، باشگاه های بدنسازی، سازمان ها و ادارات، هتل ها و دستگاهای خانگی را پوشش می دهد.

این شرکت در آمریکا قرار گرفته و ۵۶۰ کارمند دارد. محصولات سایبکس در بیش از ۹۰ کشور جهان به فروش رفته اند و در سال ۲۰۱۶ سایبکس به خانواده لایف فیتنس ملحق شد. لایف فیتنس بخشی از شرکت Brans wick می باشد که حدود ۳۰۰۰ کارمند در کل دنیا دارد.

دستگاه های بدنسازی سایبکس تقریبا درایران انگشت شماراست دلیل آن نبود نمایندگی فعال این شرکت در کشور ماست. هرچه که درباشگاه های ایران از این شرکت می بینیم یا به صورت دست دوم وارد شده یا از نمایندگی های کشور همسایه خریداری شده است.

تجهیزات بدنسازی سایبکس از لحاظ ظاهر به شکیلی سایر برندهای بدنسازی امریکا نیست ولی از لحاظ دوام و زاویه های مکانیکی از بهترین های جهان می باشد به طوری که حتی شرکت های رقیب نیز به این مهم اعتراف می کنند.

در هر کشوری دقت کنید یک شرکت به شکل بومی واز ابتدا اکثر بازار وسایل بدنسازی را به خود اختصاص داده در امریکا سایبکس ان یک شرکت موفق وفراگیر شده است به طوری که شما دراکثر فیلمهای تمرینات قهرمانان حرفه ای امریکا دستگاههای بدنسازی سایبکس را مشاهده میکنید

ثبت دیدگاه