سایتک  Scitec

کمپانی سایتک ( SCITEC NUTRITION ) از سال 1996 جهت تولید مکمل های بدنسازی و غذایی با کیفیت

شرکت Scitec

 کمپانی سایتک ( SCITEC NUTRITION ) از سال ۱۹۹۶ جهت تولید مکمل های بدنسازی و غذایی با کیفیت در کشور مجارستان تاسیس شده است . در ادامه این کمپانی بعد از گذشت تنها چند سال ، تبدیل به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پروتیئن وی و مکمل های ورزشی و غذایی در جهان شد. کارخانه عظیم و آزمایشگاه مدرن سایتک Scitec ، تضمینی برای کیفیت محصولاتش می باشد . کمپانی سایتک تولید کننده بیش از ۷۰۰ محصول می باشد که این تعداد همواره در حال رشد می باشد .

از ویژگی های محصولات سایتک Scitec نوتریشن می توان کیفیت ، تنوع بسیار بالا و اثربخشی حرفه ای را نام برد و در واقع این شرکت برای نیاز های مختلف ، اهداف مختلف و ورزشکاران کلیه رشته های ورزشی محصولاتی حرفه ای و تخصصی را به بازار جهانی ارائه داده است .

این شرکت برای تولید محصولات خود از بهترین مواد خام استفاده می کند و هرگز از مواد ممنوعه و موادی که توسط یکی از ارگان های پزشکی و علمی رد شده باشند استفاده نمی کند .
همه محصولات اين شرکت در آزمايشگاه هاي FDAA ( سازمان غذا و داروي آمريکا ) با کيفيت بالا وبا بالاترين استاندارد تاييد شده اند . همچنين محصولات اين شرکت داراي تاييديه GMP مي باشند . تيم تحقيقاتي شرکت سایتک  Scitec از برجسته ترين پزشکان و دانشمندان در زمينه بهداشت ، ورزش و علوم تغذيه وعلم تمرين تشکيل شده است.

محصولات کمپانی سایتک  Scitec، طیف وسیعی از افراد را از جمله زنان و مردانی که به دنبال سلامتی و تناسب اندام هستند و همچنین ورزشکاران حرفه ای رشته های ورزشی مختلف را تحت پوشش خود قرار می دهد .

از محصولات پرطرفدار این شرکت می توان به:

تانک ماسل آرمی سایتک ( Tank Muscle Army )

آلترا آمینو ۱۰۰۰ کپسولی ( Ultra Amino )

پروتئین وی ۱۰۰ % حرفه ای ( ۱۰۰% Whey Protein Professional )

پمپ ماشین جنگی ( War Machine )

کربو پروتئین جامبو ( Jumbo ) اشاره داشت .

ثبت دیدگاه