شرکت آیرون مکس IronMaxx

شرکت آیرون مکس آلمان با پروتئین های خوشمزه اش از سال 2004 میلادی فعالیت خود را در

شرکت آیرون مکس IronMaxx آلمان با پروتئین های خوشمزه اش از سال ۲۰۰۴ میلادی فعالیت خود را در زمینه تولید مکمل های بدنسازی و غذایی آغاز کرد. محصولات این شرکت از لحاظ کیفیت، تنوع، طعم و اثر بخشی در عرصه تولید مکمل های ورزشی پیشتاز می باشند .

IronMaxx مثلاٌ برای جلب رضایت سلیقه های مختلف مشترییان پروتئین وی خود را با ۲۶ طعم مختلف روانه بازار جهانی می کند . در واقع دو اصل موثر بودن و خوشمزه بودن همواره برای آیرون مکس از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. محصولات این شرکت پس از تولید از فیلتر های مختلف آزمایشگاهی و پزشکی می گذرند و پس از تایید به بازار جهانی ارسال می شوند .

از محصولات جدید و شاخص این شرکت آلمانی می توان به:

آمینو گرین ( Amino Green ) ،

گلوتامین پرو ( Glutamine Pro ) ،

چربی سوز هل فایر ( Hellfire Fat Burner ) ،

چربی سوز ترمو پرولین ( Thermo Prolean ) ،

کاهش اشتهای لیپو ریداکت ( Lipo Reduct ) ،

پروتئین جرمن فورگ ( German Forge Protein )،

 و شبه هورمون تستان (Teston ) می توان نام برد که فروش و سود خوبی برای این شرکت به همراه داشت.

مکمل آیرون مکس با جدیدترین استاندارد های جهانی ساخته شده و کلیه نیازهای مشتریان از بابت کیفیت، اثربخشی و طعم و مزه برطرف می کند. این مکمل پروتئینی مقرون به صرفه و با کیفیت می باشد که منابع آن کاملاٌ گیاهی می باشد و برای رسیدن به بدن ایده آل فوق العاده مناسب می باشد.

به اشتراک بگذارید:
اصغر مرادی

About اصغر مرادی

اصغر مرادی –مدیر سایت بادی فول خلاصه سوابق: قهرمان سنگین وزن هشت دوره پرورش اندام (دهه۷۰و۸۰) مربی بین المللی فدراسیون جهانی IFBB ـ (۱۳۸۶) مربی بدنسازی اکادمی ملی المپیک ایران (۱۳۸۵) تحصیل کرده تربیت بدنی (۱۳۹۰) موسس و مربی باشگاه گلها (۱۳۷۶) مدیر شرکت و سایت بادی فول (۱۳۹۰) مدیر مسول و سردبیر مجله الکترونیک بادی فول (۱۳۹۵) مشاور در تجهیز، مدیریت و بازاریابی باشگاهای بدنسازی (۱۳۸۶)

2 thoughts on “شرکت آیرون مکس IronMaxx

    1. AUTHOR
      اصغر مرادی

Leave a Comment