الیمپ Olimp

شرکت الیمپOlimp Supplements درسال 1990 میلادی درکشورلهستان تاسیسشد. این شرکت باتوجه به کیفیت محصولاتش،باسرعت قایل قبولی به یکی

شرکت الیمپ  Olimp

شرکت الیمپ Olimp Supplements در سال ۱۹۹۰ میلادی در کشور لهستان تاسیس شد. این شرکت با توجه به کیفیت محصولاتش،باسرعت قایل قبولی به یکی از شرکت های برتر بازارهای اروپا و سراسر جهان تبدیل شد . آنچه برای شرکت الیمپ  Olimp از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد زندگی بهتر،سالمتر و رضایت مشتریان میباشد و برای رسیدن به این مسئله برای تولیدات مکملهای غذایی ورزشی خود از بهترین مواد و جدیدترین روشهای تولید استفاده میکند .

بیشتر از ۲۵ سال است که شرکت الیمپ مکملهای بدنسازی و غذایی خود را به نقاط مختلف جهان ارائه میدهد و همین موضوع این شرکت را از سایرین در بازار جهانی جدا کرده است . همچنین استانداردهای قابل قبولی در آزمایشگاه های شرکت الیمپ استفاده شده است و الیمپ كيفيت محصولات خود را ۱۰۰ % ضمانت ميكند . ازجمله استانداردهای متمایزی که کمپانی الیمپ دارا میباشد،استاندارد GMP میباشد.

از اولین مراحل تولید تا بسته بندی و ارسال،مکملهای الیمپ توسط سیستم  کنترل کیفیت شرکت بررسی میشود . شرکت الیمپ برای تولید محصولات خود از جدیدترین تکنولوژی ها استفاده میکند به عنوان مثال روش علمی مگا کپسول (Mega Capsules )  ( Mega caps ) برای اولین بار توسط این شرکت استفاده شد تا به این وسیله بتواند دوز های بالا از مواد مختلف را به شکل کپسول در بیاورد و مصرف آن را برای ورزشکاران و بدنسازان راحت ترکند .

از محصولات معروف و محبوب شرکت الیمپ Olimp میتوان به:

گین بولیک ۶۰۰۰ (Gain Bolic 6000 )

آنابولیک آمینو ۹۰۰۰ ( Anabolic Amino 9000 ) ،

چربی سوز ترمو اسپید ( Thermo Speed Extreme ) ،

گلوتامین اکسپلود الیمپ (Glutamine Xplode ) ،

کراتین مگاکپ ( Creatine Mega Caps 1250 ) ،

پمپاژ خون آموک ( Amok )

و آرژیپاور مگاکپس (Argipower 1500 Mega Caps ) اشاره کرد .

این شرکت سهم زیادی از بازار مکملهای غذایی جهان را به خود اختصاص داده به شکلی که میتوانیم از جمله

برند های مکملهای غذایی نو ظهوری باشد که جزء برند  های معتبر این بازار تا کنون میباشد .

ازجمله درایران نیز نمایندگی عمده وفعالی دارد که به صرعت نام وکیفیت این برند را مطرح نمودند

بدسازان ایرانی بسیار از این برند راضی هستند هر چند قیمتهای ان عموما بالاست.

ثبت دیدگاه