شرکت کجید ماسل KAGED MUSCLE

کیفیت محصولات کیگد ماسل دارای بالاترین کیفیت مواد تشکیل دهنده می باشد و کاملا ایمن و مبتنی بر

کیفیت محصولات کجید ماسل KAGED MUSCLE دارای بالاترین کیفیت مواد تشکیل دهنده می باشد و کاملا ایمن و مبتنی بر علم می باشند.

کریس گتین مالک و سازنده محصولات کیگد ماسل بیان کرده :

“من ۲۸ ماه کامل برای یافتن خالص ترین و قوی ترین مواد تشکیل دهنده موجود در سراسر جهان تحقیق و پرس و جو کردم”.

به خاطر داشتن قیمت بالا و برای اطمینان اینکه مواد اولیه با دقت و حساسیت بالا تولید می شوند تولید کنندگان کجید ماسل KAGED MUSCLE شدیدا متعهد به استانداردهای اخلاقی و محیطی می باشند.

مکمل های کجید ماسل با بالاترین استانداردهای کیفیت، اثر بخشی و ایمنی ساخته شده اند. تمام مواد خام این شرکت برای خالص بودن، قوی بودن و منطبق بودن ترکیبات برای حداکثر کارایی در آزمایشگاه تست می شوند. محصولات کجید ماسل فاقد مواد ممنوعه می باشند و از طریق BSCG تست شده اند.

محصولات این شرکت در چهارچوب انجمن جهانی مبارزه با دوپینگ (WADA) عرضه می شوند. هر دسته از محصولات که تولید می شوند تحت نظارت مرکز کیفیت و استاندارد قرار می گیرد.

امروزه بسیاری از ورزشکاران میخواهند مطمن باشند که شرکتی که از مکملهایش استفاده میکنند از سلامت خوبی برای نتایج آزمایشات دوپینگ برخوراست این شرکت این ضمانت و اطمینان را به مصرف کنندگان خود میدهد.

از جمله مکملهای معروف آنها چربی سوز مایع کراتین مایع، پروتین ازوله، پروتین های شکلاتی و امینو اسیدهای ژله ای میباشد.

به اشتراک بگذارید:
اصغر مرادی

About اصغر مرادی

اصغر مرادی –مدیر سایت بادی فول خلاصه سوابق: قهرمان سنگین وزن هشت دوره پرورش اندام (دهه۷۰و۸۰) مربی بین المللی فدراسیون جهانی IFBB ـ (۱۳۸۶) مربی بدنسازی اکادمی ملی المپیک ایران (۱۳۸۵) تحصیل کرده تربیت بدنی (۱۳۹۰) موسس و مربی باشگاه گلها (۱۳۷۶) مدیر شرکت و سایت بادی فول (۱۳۹۰) مدیر مسول و سردبیر مجله الکترونیک بادی فول (۱۳۹۵) مشاور در تجهیز، مدیریت و بازاریابی باشگاهای بدنسازی (۱۳۸۶)

Leave a Comment