شرکت جی وای ام JYM

شرکت مکمل جیم توسط دکتر جیم استفانی تاسیس شد. چیزی که مکمل جیم را از سایر برندها متمایز

شرکت جی وای ام JYM

شرکت مکمل جیم توسط دکتر جیم استفانی تاسیس شد. چیزی که مکمل جیم را از سایر برندها متمایز می سازد علم و کیفیتی است که در تک تک محصولات این شرکت پیدا می شود.

دکتر جیم استفانی در مورد مکمل های خود گفته تمام محصولاتم تضمینی می باشند و در آزمایشگاه تک تک مواد تشکیل دهنده مکمل ها مورد آزمایش قرار می گیرند تا برای ورزشکاران سالم و اثر بخش باشند. او اظهار داشته قبل از همه خودم محصولات را مصرف می کنم سپس به بازار عرضه می کنم تا از همه لحاظ کیفیت محصولات تضمین شده باشد.

دکتر استفانی اظهار کرده به قدری از کیفیت و سالم بودن محصولات خود اطمینان دارم که حضوراً و یا از طریق تویتر و فیس بوک به تمام سوالات مشتریان در مورد نوع محصول و نحوه مصرف و تمام جزئیات دیگر مربوط به رژیم غذایی آنها با کمال افتخار جواب می دهم و مثل برندهای دیگر پشت قوطی محصول خود قایم نمی شوم و جوابدهی سوالات مشتریان را به افراد غیر متخصص و نابلد واگذار نمی کنم.

در سایت معروف بادی بیلدینگ مکمل جیم بعد از اوپتیموم به عنوان دومین برند معروف و شناخته شده معرفی شده است.

شاخص ترین محصولاتی شرکت جی وای ام JYM شامل:

PRE, POST, PRO, VITA, SHRED, ALPHA, ZMA, OMEGA  می باشند.

دکتر جیم استفانی در مورد مکمل های خود گفته تمام محصولاتم تضمینی می باشند و در آزمایشگاه تک تک مواد تشکیل دهنده مکمل ها مورد آزمایش قرار می گیرند تا برای ورزشکاران سالم و اثر بخش باشند. او اظهار داشته قبل از همه خودم محصولات را مصرف می کنم سپس به بازار عرضه می کنم تا از همه لحاظ کیفیت محصولات تضمین شده باشد

پاسخ گویی وپشتیبانی مکرر شرکت از مشتریان یکی از بهترین امتازاتی هست که مخاطبان وخریداران این شرکت را راضی نگه داشته است

ثبت دیدگاه