شرکت اینفینیتی INFINIT LABS

شرکت در سال 2001 وارد صنعت تغذیه و ورزش شد اما چند سال بعد این شرکت تغذیه ورزشی

شرکت در سال ۲۰۰۱ وارد صنعت تغذیه و ورزش شد اما چند سال بعد این شرکت تغذیه ورزشی فروخته شد و هنوز هم تا به امروز در ۷۰ کشور به طور موفق عمل می کند. پس از چهار سال دور بودن از این حرفه، صاحب شرکت متوجه شد که می تواند مکملی تولید کند که از مابقی شرکت ها متفاوت باشد. پس از روزها تحقیق و تلاش برای ساخت مواد اولیه سالم و مغذی ، او محصولاتی تولید کرد که از نظر علمی و کیفیت تایید شده اند. این ترکیبات همراه با شور و اشتیاق برای ارائه یک محصول ایمن و قابل اعتماد دست به دست هم دادند تا شرکت INFINT LABS در سال ۲۰۰۹ خریداری و پایگذاری شود.

در infinite labs هدف و وعده ی اصلی ما به مشتریان معرفی محصولات تغذیه ورزشی نوآورانه و فراتر از انتظار می باشد. infinite labsدر حال تکامل بعنوان یکی از برندهای در حال رشد سروز افزون و مبتنی بر تحقیق در صنعت ورزشی می باشد. با حضور در ۲۵ کشور در سراسر جهان دارای موقعیت جهانی می باشد و با راه اندازی بخش جدید اثربخشی بالا، infinite labsبه طور ویژه به کار خود ادامه خواهد داد.

تمام محصولات infinite labsاز نظر فرایند ساخت، خالص بودن، مقوی بودن و کیفیت مطلوب مکمل غذایی تضمین شده و گارانتی دار است.

یکی از بهترین فرمول های خواب آن در بازار Cyclo Rem  می باشد.

انها درنمایشگاهای مکمل حضور فعالی ندارند ولی محولات خاص وجذابی به بازار عرضه میکنند مثل وی پرتین ،مولتی ویتامین بدنسازان،چربی سوز الکارنیتین ، کراتین ا ت پ

 حال تکامل بعنوان یکی از برندهای در حال رشد سروز افزون و مبتنی بر تحقیق در صنعت ورزشی می باشد. با حضور در ۲۵ کشور در سراسر جهان دارای موقعیت جهانی می باشد و با راه اندازی بخش جدید اثربخشی بالا، infinite labsبه طور ویژه به کار خود ادامه خواهد داد.

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه