شرکت کبری COBRA LABS

COBRA LABS در سال 2010 با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس

COBRA LABS  در سال ۲۰۱۰ با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ابتدا تمرکز شرکت بر روی کار با بهترین سازنده ها و بالاترین کیفیت مواد تشکیل دهنده برای تولید مکمل های درجه یک جهانی بوده است.

تعهد ما برای بهترین بودن در بازارها و قلمروهای جدید در کل جهان باقی خواهد ماند. محصولات COBRA LABSدر حال حاضر در بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان موجود می باشد.

چند نمونه از محصولات مشهور COBRA LABS شامل The Curse، The Ripper و Shadow-X می باشند. این شرکت در نمایشگاه های بزرگ جهانی در چند سال اخیر غرفه ویژه و ثابتی اختیار کرده است که شامل نمایشگاه های مستر المپیا، body power  انگلستان و FIBO در کلن آلمان می باشد.

محصولات COBRA LABS

SHADOW-Xمکملی برای تسکین درد عضلات می باشد. یک پودرقبل از تمرین است که برای کسانی که تمرینات سفت کننده شدید انجام می دهند استفاده می شود.

THE RIPPER  چربی سوز قوی برای ورزشکاران می باشد.

این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ابتدا تمرکز شرکت بر روی کار با بهترین سازنده ها و بالاترین کیفیت مواد تشکیل دهنده برای تولید مکمل های درجه یک جهانی بوده است.

تعهد برای بهترین بودن در بازارها و قلمروهای جدید در کل جهان باقی خواهد ماند. محصولات COBRA LABSدر حال حاضر در بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان موجود می باشد

چربی سوزهای قوی ،امینو اسیدمایع ،کراتین منو هیدرات وپمپ ها از جمله مکملهای این شرکت میباشد اگر چه در دنیای بدنساز از شهرت خواستی برخوردار نیستند ولی بخش خوبی از بازار را به خود به محصولات خود اختصاص دادند .

مکملهای خاص قبل تمرین از بهترین تولیدات وابتکارات خوب این شرکت محصوب میشود

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه