شرکت کبری COBRA LABS

COBRA LABS در سال 2010 با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس

شرکت کبری COBRA LABS

COBRA LABS  در سال ۲۰۱۰ با آغاز به کار اصلی فروش مکمل های قبل از تمرین تاسیس شد. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ابتدا تمرکز شرکت بر روی کار با بهترین سازنده ها و بالاترین کیفیت مواد تشکیل دهنده برای تولید مکمل های درجه یک جهانی بوده است.

تعهد ما برای بهترین بودن در بازارها و قلمروهای جدید در کل جهان باقی خواهد ماند. محصولات COBRA LABSدر حال حاضر در بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان موجود می باشد.

چند نمونه از محصولات مشهور کبری COBRA LABS شامل:

The Curse، The Ripper

و Shadow-X می باشند.

این شرکت در نمایشگاه های بزرگ جهانی در چند سال اخیر غرفه ویژه و ثابتی اختیار کرده است که شامل نمایشگاه های مستر المپیا، body power  انگلستان و FIBO در کلن آلمان می باشد.

محصولات COBRA LABS

SHADOW-X: مکملی برای تسکین درد عضلات می باشد. یک پودرقبل از تمرین است که برای کسانی که تمرینات سفت کننده شدید انجام می دهند استفاده می شود.

THE RIPPER چربی سوز قوی برای ورزشکاران می باشد.

این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان مکمل قبل از تمرین است. از همان ابتدا تمرکز شرکت بر روی کار با بهترین سازنده ها و بالاترین کیفیت مواد تشکیل دهنده برای تولید مکمل های درجه یک جهانی بوده است.

تعهد برای بهترین بودن در بازارها و قلمروهای جدید در کل جهان باقی خواهد ماند. محصولات COBRA LABSدر حال حاضر در بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان موجود می باشد

همه محصولات این شرکت در آزمایشگاه های FDA ( سازمان غذا و داروی آمریکا ) با کیفیت بالا وبا بالاترین استانداردتایید شده اند . همچنین محصولات این شرکت دارای تاییدیه GMP می باشند . تیم تحقیقاتی شرکت کبری COBRA LABS از برجسته ترین پزشکان و دانشمندان در زمینه بهداشت ، ورزش و علوم تغذیه  وعلم تمرین تشکیل شده است

مکملهای خاص قبل تمرین از بهترین تولیدات وابتکارات خوب این شرکت محصوب میشود.

ثبت دیدگاه