شرکت سلوکور CELLUCOR

شرکت مکملهای بدنسازی Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت و

شرکت سلوکور CELLUCOR

شرکت مکملهای بدنسازی سلکور Cellucor خط مشی کیفیت، یکپارچگی و صداقت و نوآوری همیشگی را به عنوان ماموریت و هدف خود دنبال می کند. برای ارائه بهترین نتیجه ممکن و همزمان با بهبود کیفیت زندگی مردم تمام تلاش خود را انجام میدهند.

تک تک واحدهای تولید تحت آزمایش دقیق و شدید برای اطمینان از قدرت ، ثبات و مهمتر از همه ایمنی قرار می گیرند.

بسته بندی آن نه تنها فرمتی از کیفیت برتر می باشد بلکه نشان وضعیت برتر و نخبه صنعت مکمل می باشد. این شرکت بر نتایجی که مشتری می گیرد اعتماد می کند تا کمپین بازاریابی و خدمات علمی خود را به عنوان پایه و اساسی برای موفقیت شان به پیش ببرند.

از ویژگی های محصولاتسلوکور Cellucor می توان:

کیفیت ، تنوع بسیار بالا و اثربخشی حرفه ای را نام برد و در واقع این شرکت برای نیاز های مختلف ، اهداف مختلف و ورزشکاران کلیه رشته های ورزشی محصولاتی حرفه ای و تخصصی را به بازار جهانی ارائه داده است.

سلکور Cellucor بدنسازان ، وزنه‌برداران و ورزشکاران حرفه‌ای و سخت‌کوش را هدف قرار داده که در آرزوی رسیدن به سکوهای بالا و قهرمانی هستند . این ورزشکاران کسانی هستند که متکی بر دانش و آخرین پژوهش‌ها در حوزه‌ی مواد غذایی هستند تا با مصرف این مکمل های ورزشی سطح تمریناتشان را بالا برده و روند عضله سازی خود را سرعت بخشند .

همه محصولات این شرکت در آزمایشگاه های ( سازمان غذا و داروی آمریکا ) با کیفیت بالا وبا بالاترین استاندارد تایید شده اند . همچنین محصولات این شرکت دارای تاییدیه GMP می باشند . تیم تحقیقاتی شرکت سلکور Cellucor از برجسته ترین پزشکان و دانشمندان در زمینه بهداشت ، ورزش و علوم تغذیه و علم تمرین تشکیل شده است

مکملهای چربی سوز و مکمل کراتین و گلوتامین این شرکت در بازار اروپا و امریکا بسیار موفق بود.

ثبت دیدگاه