مسابقه حرفه ای شیکاگو

مسابقه حرفه ای شیکاگودر حالی برگزار شد که در رده وزن آزاد آن ، فقط ۹ نفر بدنساز

مسابقه حرفه ای شیکاگودر حالی برگزار شد که در رده وزن آزاد آن ، فقط ۹ نفر بدنساز به روی صحنه آمدند . در این رقابت نه چندان با کیفیت ، عیسی عبید که هفته پیش در هاتفورد به مقام سومی رسیده بود ، این بار به مقام قهرمانی رسید تا جواز حضور در المپیا را دریافت کند . این بدنساز اماراتی اگر چه همچنان ضعف همیشگی اش یعنی عدم تناسب میان عضلات پا و بالاتنه را داشت ، اما رقبای او آنقدر خوب نبودند که بتوانند تهدیدی جدی برای عیسی عبید باشند . عبید که از ۲ سال پیش به جمع حرفه ای ها اضافه شده در سال ۲۰۱۰ هم قهرمان سوپر نمایش اروپا شده بود .

 

مسابقات شیکاگو

نائب قهرمان این مسابقه هم کسی نبود جز فرد اسمالز قهرمان اسبق دسته سنگین وزن آماتورهای آمریکا . اسمالز که در شیکاگو ، چهارمین مسابقه حرفه ای اش را تجربه می کرد در رقابت با  آن انگوین  بدنساز آسیایی الاصل به این مقام جالب توجه رسید .

انگوین که اصلیتی میانماری دارد ، برای اولین بار بود که یک مسابقه حرفه ای را تجربه می کرد و اگر در تفکیک جزئیات ، وضعیت بهتری داشت می توانست یک پله بالاتر قرار گیرد .

ناکام بزرگ این مسابقه گریگوری آتویان بود که نسبت به سایرین تجربه و سابقه بیشتری داشت . اما در این مسابقه ساده هم نتوانست یکی از سه نفر برتر باشد . بهترین عنوان آتویان در مسابقه حرفه ای تورنتو رقم خورد که در آن به مقام سومی رسید .

نتایج نهایی وزن آزاد ( با سه عکس عیسی عبید ، فرد اسمالز و آن انگوین در آخر )

 

عبید

 

اسمالز

 

 آن انگوین

۱-عیسی عبید

۲- فرد اسمالز

۳- آن انگوین

۴- گریگوری آتویان

۵- آدورتوس چری

۶- مانوئل لوملی

۷- اریک فرانک هاوس

۸- والنتین جابز

۹- الکساندر نتاف

نتایج نهایی رده ۲۱۲ پوندی ها

۱- جمال المداوی

۲- درک فارنسورث

۳- احمد احمد

۴- آنتونیو مورالس ویدار

۵- بولا اویکس

۶- هلنی کوتزه

۷- پانچو پی یر

۸- جیمی کانیون

۹- استیو بورک


ثبت دیدگاه