پیام دکتر انصاری فرد، مدیرکل محترم روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان

به سومین همایش مدیران روابط عمومی هیأتهای بدنسازی و پرورش اندام سراسر کشور در ابهر: قبل از هر

به سومین همایش مدیران روابط عمومی هیأتهای بدنسازی و پرورش اندام سراسر کشور در ابهر:

قبل از هر چیز بر خود لازم می دانم از مسئولان محترم اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام که با تشکیل سمینار روابط عمومی های هیأت های بدنسازی و پرورش اندام کشور نشان دادند جایگاه تعیین کننده روابط عمومی در دنیای امروز را به خوبی درک کردند کمال تشکر را داشته باشیم و به آنها بابت این نواندیشی تبریک عرض کنم. در دنیای امروز دیگر نیاز به گفتن نیست که روابط عمومی شغل نیست، شوق است.

برای مردان و زنان فرهیخته ای که در این سمینار دور هم جمع شده اند با آگاهی از سختی این راه و درک حساسیت ها و مسئولیت ها ظرایف کار و مقاومت در مقابل نامهربانیها و به ندرت تشویق شدن ها و مورد حمایت قرار گرفتن ها در این عرصه مهم و اثر گذار نهاده و قصد دارند با نمایش جلوه های عشق و شور و شعور بالای خود روایتگر رویدادها و اخبار باشند و در کل چشم اندازی زیبایی از عملکرد وزارت ورزش و جوانان از جمله در رشته بدنسازی و پرورش اندام را به معرض نمایش بگذارند و فرایند کارها در لایه های مختلف ساختار و در اقصی نقاط کشور را معرفی و منعکس نمایند.

و شاید یکی از دشوارترین امور دفاع از رشته های نوخواسته و نوعاً محروم از جمله فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام است. جا دارد در همین جا از کسانی که در جهت تولد استقلال و بقای رشته بدنسازی و پرورش اندام زحمات بسیاری را متحمل شده اند کمال تشکر را داشته باشم. از اینکه شاهد هستیم در کمتر از یک دهه فعالیت مستقل تعداد قابل توجهی قهرمانان پر ابهت در این رشته به رقابت های جذاب در بخش های پرورش اندام، پاورلیفتینگ، قویترین مردان و سایر شاخه های مرتبط مشغول هستند بسیار خوشحالم.

با آرزوی سر بلندی برای کلیه ورزشکاران در میادین مختلف ورزشی و به امید هر چه پررنگتر شدن نقش فعالان روابط عمومی در تحقق این امر مهم و موفقیت روز افزون جامعه ورزش کشور در تمامی اقصی.


ثبت دیدگاه