سومین همایش مدیران روابط عمومی هیأتهای بدنسازی و پرورش اندام سراسر کشور روز ۲۲ تیر ماه در محل سالن همایش های فرمانداری ابهر با حضور سید حسن افضلی، نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و جمعی از اصحاب روابط عمومی برگزار شد. در این همایش که ۱۶ مدیر روابط عمومی از هیأتهای بدنسازی سراسر کشور در آن حضور داشتند، مدعوین در جریان آخرین روشها و آخرین نو آوریها در عالم روابط عمومی قرار گرفتند.

 

52452

 
ربیعی معاونت فرمانداری ابهر، بعنوان میزبان این همایش در ابتدا ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان اعلام کرد که برگزاری همایش های این چنینی از سوی فدراسیون بدنسازی و   پرورش اندام یک کار ارزشمند بوده که می تواند الگوی بسیار خوبی برای سایر فدراسیونها هم باشد.
بعد از ربیعی، نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، با خبر خوب ادامه به کار فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به شکل گذشته صحبتهایش را آغاز کرد.
افضلی در بخشی از صحبتهای خود گفت : ما روابط عمومی را در حکم مغز یک هیأت می دانیم و امیدواریم که آنها بتوانند در نقشی فراتر از نقش یک مسئول روابط عمومی در هیأتهای خود ایفای نقش کنند.
افضلی گفت : یک مدیر روابط عمومی توانمند در حقیقت مشاور عالی یک رئیس سازمان است و من امیدوارم که تک تک شما بتوانید در استانهای خود این نقش را ایفا کنید و این رانیز بدانید که فدراسیون با تمام توان از شما حمایت خواهد کرد.
علی اکبر فراهانی، یکی دیگر از سخنرانان همایش بعنوان مدیر کمیته حقوقی فدراسیون گفت : شما مدیران روابط عمومی بعنوان امین هیأت و امین مردم وظیفه بسیار دشواری در هیأتها دارید و بدلیل محبوبیتی که از آن سود می برید، باید نقش اصلی خود را نیز بخوبی در استانها ایفا نمائید.

اسماعیلی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری زنجان در ادامه همایش در بخشی از صحبتهایش گفت : امروز در دنیا اهمیت کار مدیران روابط عمومی به اندازه ای است که آنها باید در نقش یک منجی برای سازمانهای خود ایفای نقش کنند. آنها بدلیل محبوبیتی که از آن سود می برند، همواره مخالفان بسیاری را در مقابل خود خواهند داشت که بدون توجه به آنها مدیران روابط عمومی باید تنها به رسالت کارهای خود بیاندیشند.
مهدی نورزاده، مدیر کمیته امور عمومی و استانهای فدراسیون هم بعنوان یکی از سخنرانان همایش گفت : شما مدیران روابط عمومی در حقیقت امین ترین و در دسترس ترین مدیران یک هیأت هستید و امیدوارم که ارتباط فدراسیون با شما مثل همیشه همراه با سرعت و صداقت باشید.
محمد رضا نصر اله زاده، مدیر روابط عمومی، مشاور و سخنگوی فدراسیون نیز در ادامه جلسه ضمن بیان عملکرد روابط عمومی در یکسال گذشته، کسب عنوان روابط عمومی برتر توسط فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در سال ۹۰ را به مدیران روابط عمومی استانها تبریک گفت و این موفقیت بزرگ را حاصل تلاش آنها دانست.
در طول برگزاری همایش، گفت و شنود مدیران روابط عمومی هیأتهای بدنسازی و پرورش اندام با مسئولان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام یکی از بخش های پر طرفدار همایش سوم بود.
از نکات مهم همایش سوم عدم حضور صفری، رئیس هیأت استان زنجان و چرمی، مدیر روابط عمومی آن بود تا این غیبت باعث شود تا نقش علی یوسفی فرماندار شهرستان ابهر و حمید اللهیاری، مدیرکل روابط عمومی این فرمانداری و یکی از قهرمانان پاورلیفتینگ ایران و آسیا بیشتر به چشم بیاید.
¨ اسامی مسئولان همایش سوم
–        مدیر اجرایی و مجری همایش : مهدی نورزاده
–        دبیر همایش : حمید اللهیاری
–        ناظر فدراسیون : علی اکبر فراهانی
–        مسئول هماهنگی : حسن خدادادی

¨ اسامی مدیران روابط عمومی حاضر در همایش
محسن حق وردی پور ( آذربایجانشرقی ) افشین نجف زاده ( آذربایجانغربی ) قاسم فرجی ( اردبیل ) ابراهیم غلامی مقدم ( اصفهان ) محمد رضا مندی و محمد دهقانی ( تهران ) باقر پور حسین ( خراسان رضوی ) پروین طرفی نژاد ( خوزستان ) مسعود طاهریان ( سمنان ) داریوش بوشهری ( سیستان و بلوچستان ) محمد رضا وردی زاده ( فارس ) بهنام بهاری ( کردستان ) سید محمود هاشمی ( گلستان ) شاپور توکلی ( لرستان ) عبد الرضا رضایی ( مازندران ) رضا صفایی نسب ( مرکزی ) منصور محتشمی ( یزد )
¨ اسامی مدیرانی که قرار بود بیایند، اما نیامدند !
مجید زنوزی ( البرز ) مجید رزمی ( بوشهر ) عزت اله امینی ( چهار محال و بختیاری ) محمد عابدی ( خراسان جنوبی ) جواد چرمی ( زنجان ) مهدی چگینی ( قزوین ) حسین اداره             ( کهگیلویه و بویر احمد ) سید حسین مجرد ( گیلان ) مهدی رشیدی ( هرمزگان ) وحید موسیوند ( همدان )
¨ اسامی مدیران استانهای غایب در همایش
استان ایلام – استان خراسان شمالی – استان قم – استان کرمان – استان کرمانشاه


ثبت دیدگاه