“حسن افضلی” در سومین همایش مدیران روابط‌عمومی هیئت‎های پرورش اندام کشور که در ابهر برگزار شد، اظهار کرد: علی‌رغم کش و قوس‌های به وجود آمده مبنی بر تبدیل فدراسیون به انجمن، فدراسیون بدنسازی به روال سابق خود ادامه فعالیت خواهد داد.

وی با اشاره به نقش مهم مسئولان روابط‌عمومی در هیئت‌‎های ورزشی، گفت: روابط‌عمومی‎ها جایگاه بسیار مهمی در پیشبرد اهداف هیئت‎ها دارند و حتی می‌توان روابط‌عمومی را در حکم مغز برای هیئت دانست که می‌توانند نقشی فراتر از جایگاه خود به‌عنوان یک مسئول روابط‌عمومی محض داشته باشند.

افضلی تأکید کرد: یک مدیر روابط‌عمومی می‎تواند مشاور عالی ريیس سازمان باشد و امید است تک‌تک مسئولان روابط‌عمومی هیئت‎ها بتوانند در استان‎های خود این نقش را ایفا کنند و قطعاً فدراسیون با تمام توان از تلاش این افراد در زمینه‌های سازنده حمایت خواهد کرد.

در این جلسه، مدیر کمیته حقوقی فدراسیون پرورش اندام کشور نيز گفت: مدیران روابط‌عمومی افراد امین برای هیئت‌‎ها هستند و باید وظیفه خود را به خوبی در این جایگاه ایفا کنند.

“علی‌اکبر فراهانی” اظهار کرد: مدیران روابط‌عمومی به‌عنوان امین هیئت و مردم وظیفه سنگینی بر عهده دارند و به دلیل محبوبیتی که دارند باید تلاش کنند وظیفه خود را به خوبی در این جایگاه ایفا کنند.

درباره اصغر مرادی

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

ثبت دیدگاه