“حسن افضلی” در سومین همایش مدیران روابط‌عمومی هیئت‎های پرورش اندام کشور که در ابهر برگزار شد، اظهار کرد: علی‌رغم کش و قوس‌های به وجود آمده مبنی بر تبدیل فدراسیون به انجمن، فدراسیون بدنسازی به روال سابق خود ادامه فعالیت خواهد داد.

وی با اشاره به نقش مهم مسئولان روابط‌عمومی در هیئت‌‎های ورزشی، گفت: روابط‌عمومی‎ها جایگاه بسیار مهمی در پیشبرد اهداف هیئت‎ها دارند و حتی می‌توان روابط‌عمومی را در حکم مغز برای هیئت دانست که می‌توانند نقشی فراتر از جایگاه خود به‌عنوان یک مسئول روابط‌عمومی محض داشته باشند.

افضلی تأکید کرد: یک مدیر روابط‌عمومی می‎تواند مشاور عالی ريیس سازمان باشد و امید است تک‌تک مسئولان روابط‌عمومی هیئت‎ها بتوانند در استان‎های خود این نقش را ایفا کنند و قطعاً فدراسیون با تمام توان از تلاش این افراد در زمینه‌های سازنده حمایت خواهد کرد.

در این جلسه، مدیر کمیته حقوقی فدراسیون پرورش اندام کشور نيز گفت: مدیران روابط‌عمومی افراد امین برای هیئت‌‎ها هستند و باید وظیفه خود را به خوبی در این جایگاه ایفا کنند.

“علی‌اکبر فراهانی” اظهار کرد: مدیران روابط‌عمومی به‌عنوان امین هیئت و مردم وظیفه سنگینی بر عهده دارند و به دلیل محبوبیتی که دارند باید تلاش کنند وظیفه خود را به خوبی در این جایگاه ایفا کنند.


ثبت دیدگاه