این نمایشگاه به میزبانی شركت نمایشگاهی میلاد نور در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) در فضایی بیش از ده هزار متر مربع برگزار خواهد شد.

دبیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی’در خصوص اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت:ایجاد فضایی مناسب برای توسعه و معرفی قابلیت ها و توانمندی های ورزش كشور و بررسی نقاط قوت و ضعف شركت ها خصوصاً تولید كنندگان لوازم و تجهیزات ورزشی ازجمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

 

 

‘علی محتشم امیری’ به نقش حمایتی این نمایشگاه از تولید كنندگان و فعالان این صنعت اشاره كرد و افزود: یازدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی كه با رویكرد حفظ كار و سرمایه ایرانی برگزار می گردد در تلاش است تا با استفاده از تمام پتانسیل ها و ظرفیت های ورزش كشور در ارتقاء این صنعت سهیم باشد.

وی تصریح كرد: حضورسازمانها، ادارات تربیت بدنی، فدراسیون ها و هیأت های ورزشی، تولیدكنندگان، كارشناسان و ورزشكاران می تواند در نیل به این هدف مؤثر باشد.

دبیراجرائی یازدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی به حضور بیش از ۱۲۰ شركت داخلی و نمایندگان شركتهای خارجی در دوره گذشته این نمایشگاه (دهمین دوره) اشاره كرد و گفت: امیدوارم در سال تولید ملی و حمایت از كار و سرمایه ایرانی شاهد حضور گسترده و پرشور كلیه فعالان این صنعت در یازدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی باشیم.

امیری در پایان گفت: تاكنون بیش از ۶۰ شركت برای حضور در این نمایشگاه اعلام آمادگی كردند و علاقمندان تا مردادماه مهلت ثبت نام برای شركت در یازدهمین دوره نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی دارند


ثبت دیدگاه