رییس جدید هیات قائم شهر مشخص شد

داریوش اسدزاده” یکی ا زاعضای شورای اسلامی شهر قائمشهر روزیکشنبه بعنوان رییس جدید هیات بدنسازی و پرورش اندام

داریوش اسدزاده” یکی ا زاعضای شورای اسلامی شهر قائمشهر روزیکشنبه بعنوان رییس جدید هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان قائم شهر, رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر در مراسم معارفه رییس جدید بدنسازی و پرورش اندام قائمشهر , گفت:فعالیت در هیاتهای ورزشی شغل به شمار نمی رود بلکه افراد علاقمند بدون چشمداشت به دریافت دستمزد رایگان در این بخش فعالیت می کنند.
” عادل عالیشان” ادامه داد : فعالیت افراد علاقمند در عرصه ورزش باعث می شود تا زمینه سوق دادن جوانان به سمت تفریحات سالم برای دور ماندن از انحرافات فراهم شود .
وی با اشاره به فعالیت ۹۰باشگاه ورزشی خصوصی در قائمشهر , گفت: بخش خصوصی بسیار در روند انجام فعالیتهای اداره ورزش و جوانان تاثیرگذار هستند .
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان قائمشهر تصریح کرد: بلحاظ نوع و چگونگی انجام فعالیتهای ورزشی توسط باشگاههای خصوصی این مجموعه هم تهدید و هم فرصت به شمار می روند .
وی اظهارداشت: از جهت فراهم کردن بسترهای فعالیت های ورزشی این مجموعه ها فرصت هستند ولی توزیع مواد غیرمجاز در مجموعه ها آسیب و چالش برای ورزش است .
عالیشان به تشکیل کمیته بازرسی اداره ورزش و جوانان قائمشهر برای نظارت و کنترل باشگاههای خصوصی اشاره کرد و گفت: دیده شدن هرگون تخلفی از سوی باشگاههای خصوصی برخورد قاطع می شود و منجر به عدم صدور ادامه فعالیت باشگاه مذکور می شود .
دراین مراسم از تلاشهای ” محمدرضا چراغعلی” رییس اسبق هیات بدنسازی و پرورش اندام قائمشهر قدردانی شد و ” داریوش اسدزاده” به این سمت منصوب شد .

 


ثبت دیدگاه