مسابقات جايزه بزرگ مسکو ـ روسيه زير نظر فدراسيون WFF و WBBF اين هفته برگزار شد و تيم ۴ نفره از ايران به همراه علي‌رضا رسا که نماينده فدراسيون‌هاي فوق در ايران مي‌باشد در اين رقابت‌ها حضور داشتند. اين مسابقات در رشته پرورش‌اندام در ۳ دسته و ۹۰، ۱۰۰ و ۱۰۰+ کيلوگرم برگزار شد.

همچنین رقابت‌های بادی‌کلاسیک این مسابقات در ۳ دسته قدی وزنی ۱۷۰ـ، ۱۸۰ـ و ۱۸۰+ سانتی‌متر انجام شد.

از میان شرکت‌کنندگان ایرانی، مهدی پیرسراندیب در دسته ۹۰ تا ۱۰۰ کیلوگرم در رقابت با ۲۸ ورزشکار دیگر صاحب مدال طلا شد.

همچنین عباس گرزین دیگر ایرانی این رقابت‌ها در مبارزه در دسته ۹۰ـ کیلوگرم توانست به مقام دوم دست یابد.

در رشته بادی‌کلاسیک مجید تشکری‌نیا در دسته ۱۸۰ـ سانتی‌متر در رقابت با ۱۲ نفر شرکت‌کننده توانست به مقام قهرمانی برسد و در نهایت حامد غلامی در دسته ۱۸۰+ سانتی‌متر نیز در دسته‌ای که ۱۲ نفر حضور داشتند، به مقام دومی دست پیدا کرد.

در این رقابت‌ها مجموعاً ۶۵ شرکت‌کننده از ۱۰ کشور حضور داشتند.

همچنین برای نفرات اول پرورش‌اندام مبلغ ۹۰۰ دلار و برای نفرات دوم مبلغ ۸۰۰ دلار و ۲۵۰۰ دلار برای قهرمان قهرمانان رقابت‌ها در نظر گرفته و پرداخت شد.

علیرضا رسا که به عنوان نماینده ایران، سرپرست و مترجم در این رقابت‌ها حضور داشت به خبرنگار بشیر گفت: تیم ۴ نفره ایران خیلی خوب ظاهر شد و درنهایت با احتساب امتیاز اورآلی مهدی پیرسراندیب از نظر امتیازبندی تیم ما توانست رتبه اول را کسب کند.

لازم به ذکر است علی‌رضا رسا به همراه تنی چند از بدنسازان کشورمان قرار است امروز در رقابت‌های قهرمانی اروپا در بلاروس حضور داشته باشند.


ثبت دیدگاه