خبرگزاری پانا: نائب رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: بدنسازی و پرورش اندام جامعه کوچکی نیست و حدود ۹ هزار باشگاه بدنسازی درسطح کشور فعالیت می کند.

محمد حسن افضلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پانا در پاسخ به این سوال که در حال حاضر رشته بدنسازی و پرورش اندام فدراسیون است یا انجمن؟ اظهار داشت: موضوع انجمن بودن یا فدراسیون بودن ما فعلا مسکوت است و خبری از آن نیست.

وی ادامه داد: نامه ای به ما از سوی گواری مبنی بر اینکه فعلا طبق روال گذشته و در غالب فدراسیون به کار خود ادامه بدهید ، ابلاغ شده است.

نائب رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در خصوص اینکه بالاخره آیا انجمن می شوید یا خیر؟ گفت: مثل اینکه شما ناراحت هستید ما فدراسیون باقی ماندیم؟ وقتی به همین صورت باقی مانده ، پس به نفع ما است. اگر بدنسازی و پرورش اندام ، انجمن شود به ضرر ما خواهد بود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در صورت انجمن شدن ، موضوع به ضرر شما خواهد بود؟ تاکید کرد: به دلیل اینکه بدنسازی و پرورش اندام جامعه کوچکی نیست. حدود ۹ هزار باشگاه بدنسازی درسطح کشور فعالیت می کند.

افضلی در پاسخ به این سوال که مگر باشگاه های این رشته ورزشی خصوصی نیستند؟گفت: مگر باشگاه های خصوصی در رقابت های قهرمانی کشور شرکت نمی کنند؟ مگر کارت مربیگری را از فدراسیون نمی گیرند؟!

وی ادامه داد: فدراسیون که ۲ میلیون فرد بیمه ای دارد ، آیا کوچک است؟ فدراسیونی که مسابقه زیاد برود بزرگ است؟ اگر معیار بزرگی مسابقات و تورنمت ها باشد پس فدراسیون رزمی از همه بزرگتر است.


ثبت دیدگاه