نايب رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان البرز ازمسولين استان البرز خواست تا از رشته ورزشي بدنسازی و پرورش اندام استان البرز بيشتر حمايت کنند.

علی داداشی در گفت‌وگو با خبرنگار ايسنا، رشته پرورش اندام و بدنسازی را نیازمند حمایت مسئولان استان دانست و اظهار داشت: باوجود منتقمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، کمک‌هایی به این این رشته ورزشی شده است و با تلاش و همتی که این مدیرکل دارد، به طور حتم حمایت از ورزش استان افزایش خواهد یافت و پاورلیفتینگ و پرورش اندام این استان همچون گذشته خواهد درخشید.

وی افزود: منتقمی پس از آغاز کار در سمت مدیریت ورزش و جوانان استان البرز، خدمت فراوانی به ورزش استان کرده است که صمیمانه از وی تشکر می‌کنم، اما ورزش البرز نیازمند حمایت همه جانبه مسئولین است و امیدوارم مسئولان، مدیرکل ورزش و جوانان این استان را یاری کنند تا شاهد موفقیت‌های پی در پی ورزشکاران و ارتقای ورزش البرز باشیم.

داداشي درخصوص رشته ورزشی قویترین مردان گفت: قویترین مردان استان البرز، نزدیک به چهار سال رتبه نخست در ایران و جزء سه رتبه برتر در دنیاست، اما تا الآن هیچ حمایتی از این رشته ورزشی نشده است.

مربی قویترین مردان، پرورش اندام، بدنسازی و پاورلیفتینگ،


ثبت دیدگاه