اولین دوره آموزشی فدراسیون جهانی پرورش و تناسب اندام(IFBB)هفته دوم فروردین ماه با حضور مربیان رشته های مختلف ورزشی از اقصی نقاط کشور در تهران برگزار شد.
در این دوره آموزشی که در زمینه WTPS(دوره تخصصی تمرین با وزنه و دستگاه) با حضور پروفسور موریسیو، مدرس برزیلی (IFBBفدراسیون جهانی پرورش وتناسب اندام ) برگزار شد‌، آخرین دستاوردهای علمی جهان با استفاده از بیومکانیک ، روانشناسی و فیزیولوژی، اندازه های بدن را مانند کوچکی و بزرگی و کوتاهی و عمق مورد بررسی قرار گرفت.
به گفته نماینده فدراسیون جهانی و مسئول برگزاری این کلاسها, شرکت کنندگان پس از پایان دوره و شرکت و قبولی در امتحان مدرک مربیگری در زمینه (WTPS) را دریافت کردند.
دوره بعدی آموزشی و مربیگری فدراسیون جهانی پرورش وتناسب اندام روزهای۶,۵,۴خرداد ماه از ساعت ۹ صبح تا۶ عصر در زمینه مبانی تغذیه و با حضور مدرس بین المللی برگزار می شود.
علاقمندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.ifbbacademy.irیا با شماره های ۰۲۱۸۸۴۰۵۹۰۰ و ۰۹۱۲۲۱۰۷۲۴۶ تماس حاصل نمایند.
لازم به یادآوری است که دوره های آموزشی و مربیگری (IFBB) در ۱۸۲ کشور با حضور بهترین مدرسان بین المللی برگزار می شود.، که از سال ۹۱ این دوره ها در ایران نیز برگزار می شود و علاقمندان می توانند برای شرکت در این کلاسها بدون نیاز به سفر به کشورهای دیگر ودر ایران ثبت نام و این دوره ها را بگذرانند.

 

پوستر این دوره

 

 

iffbb

 

در زیر تصاویری از اولین دوره این کلاسها را  مشاهده میفرمائید

 

 

iffbb3

iffbb4

iffbb2


4 دیدگاه در مورد “دوره آموزشی فدراسیون جهانی پرورش و تناسب اندامIFBB

  1. kamyar.fitness@facebook.com'
    1. نویسنده:
  2. Arzhang.mr@gmail.com'
    1. نویسنده:

ثبت دیدگاه