رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام نوشهر:
سکوهای قهرمانی کشور را در سال ۹۱ هدف قرار دادیم

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام نوشهر گفت: سکوهای قهرمانی کشور از اهداف ما در سال ۹۱ است.

حسین مشایخ امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نوشهر اظهار داشت: پرورش اندام نوشهر در سال ۹۰ توانست با حضور در مسابقات مختلف و اعزام شش تیم به مسابقات استانی، سال بسیار موفقی را برای ورزش پرورش اندام نوشهر رقم زند.

وی بیان داشت: همچنین هیئت بدنسازی و پرورش اندام نوشهر با برگزاری چندین دوره کلاس‌های علمی، تخصصی و پزشکی توانسته است نیازهای علمی و تخصصی ورزشکاران را از نظر علوم ورزشی و پزشکی پرورش اندام برآورده کند.

مشایخ با اشاره به کسب عنوان‌های قهرمانی استانی و کشوری توسط پرورش اندام‌کاران نوشهری در سال ۹۰ ادامه داد: پرورش اندام‌کاران نوشهر توانمندی و قابلیت‌های فراتر از شهرستان و استان دارند و استعداد کسب عنوان‌های برتر کشوری را نیز دارند و بر همین اساس این هیئت در سال ۹۱ توان خود را برای کسب سکوهای قهرمانی کشور بکار می‌بندد.

وی خاطرنشان کرد: در راستای افزایش توان و سطح علمی پرورش اندام‌کاران نوشهری، کلاس‌های آموزشی مختلفی در سال جدید به‌صورت کشوری در نوشهر برگزار می‌شود که این امر بر دستیابی ورزش پرورش اندام نوشهر به سکوهای قهرمانی کشور سرعت می‌بخشد.

این مسئول تصریح کرد: در آینده‌ای نزدیک نیز مسابقات قهرمانی پرس سینه، پاورلیفتینگ، قویترین مردان و مچ‌اندازی در شهرستان نوشهر برگزار می‌شود.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام نوشهر اذعان داشت: رشته بدنسازی و پرورش اندام نوشهر به خودباوری لازم رسیده و مطمئناً در آینده‌ای نه چندان دور شاهد درخشش خیره‌کننده پرورش‌اندام‌کاران نوشهری در رقابت‌های کشوری و بین‌المللی خواهیم بود.


ثبت دیدگاه