اطلاعیه معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای؛
فدراسیون‌های انجمن شده از اختیار برخوردار خواهند بود

با توجه به تغییرات صورت گرفته در برخی فدراسیون‌های ورزشی و تبدیل آنها به انجمن، معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان به منظور آگاه‌سازی افکار عمومی اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن اطلاعیه:

“با توجه به مصوبه اخیر وزارتخانه در خصوص تغییر ساختار در ورزش کشور به اطلاع می‌رساند که در راستای بهینه‌سازی وضعیت بعضی رشته‌های ورزشی شامل آمادگی جسمانی، هنرهای رزمی ایرانی و بدنسازی و پرورش اندام برای توسعه بیشتر و مطلوب‌تر، فراهم کردن امکان حضور بیشتر در میادین بین‌المللی، تقویت اختیارات و منابع موجود این رشته‌ها و مشارکت بیشتر مردم در فعالیت‌های موجود، این چهار رشته تغییر وضعیت داده و در قالب انجمن‌های ورزشی به فعالیت مستمر خود ادامه خواهند داد.

این انجمن‌ها از استقلال و اختیارات لازم برخوردار بوده و روال فعالیت آنها بدون کوچکترین تغییری ادامه خواهد یافت. به بیان دیگر در راستای برنامه کلان وزارتخانه که از مدت‌ها پیش آغاز شده و ادامه خواهد یافت، تنها تغییر شکل ساختاری صورت پذیرفته و در مجموع این تغییرات به نفع جامعه ورزشی و ورزشکاران این رشته‌ها ارزیابی می‌شود و بدیهی است حمایت وزارت ورزش و جوانان از این انجمن‌ همانند سابق ادامه پیدا خواه کرد

بادی فول: اقایان مسئول اگر همه چیز مثل قبل است ایا شما   فقط ,با کلمه فدراسیون مشکل دارید  منطقی باشیدشما باید اول از فدراسیونهای دیگر  شروع میکردید که مخاطب کمتری دارد. حق بدهید که اهالی بزرگ بدنسازی ورشته های زیر مجموعه بعداز سالهای   بی مهری قبل از تشکیل فدراسیون به شما اعتماد نکنند وبه این موضوع مشکوک هستند.

 


ثبت دیدگاه