نتایج مسابقات ارنولد کلاسیک

برانچ وارون برای دومین بار پیاپی قهرمان ارنولد کلاسیک شد. شکست ولف با هزار حرف و حدیث …

برانچ وارون برای دومین بار پیاپی قهرمان ارنولد کلاسیک شد.

نتایج مسابقات ارنولد کلاسیک

شکست ولف با هزار حرف و حدیث … نزول آقای تیغ در ارنولد کلاسیک!

نتایج مسابقات ارنولد کلاسک4گزارش تحلیل وزن به وزن مسابقات مردان

مسابقه سرتاسر هیجان بخش مردان :

مهیج ترین و بسیار دیدنی ترین فینال مسابقات***درشب ۵ مارس ۲۰۱۲ رقابت مردان با حضور ۱۴ بدنساز در هتل اوهایو برگزار شد و در نهایت برانچ وارون در غیاب قهرمان سال گذشته کای گرین به عنوان قهرمانی جام ۲۳ لقب گرفت او برنده جایزه ۲۵ هزار دلاری مسابقات شد***قهرمان جایزه ۱۳۰هزار دلاری شد.

برانچ وارون مقام اول **** امسال در حالی این عنوان را کسب کرد که کمترکسی فکرش را میکرد “برانچ” ،”دنیس ولف” ، “ایوان سنتوپانی” برترین های شب فینال نسبت به سایر رقبا بودند و هر ۳ حکم مقام اول تا سوم را مشخص میکردند، در پایان مسابقه مقدماتی سنوناپی آماده نشان داد اما درشب فینال و در یک رقابت حساس میان این ۳ فولاد مرد در نهایت وارون نگاه داوران را به سوی خود خیره کرد و قهرمان مسابقات ارنولد کلاسیک شد .

مقام دوم مسابقات به دنیس ولف رسید****این مقام درحالی کسب کرد که کمتر کسی فکر میکرد ولف نایب قهرمان شود. ولف که برتری کاملی از لحاظ حجم کات نسبت به برانچ داشت ولی رای داوران چیز دیگری بود!

در سایت مشهور پرورش اندام هم این موضوع اثبات شده بود!به نطر بیشتر کارشناسان در المپیا این موضوع ثابت خواهد شد ولف هم بر برانچ برتری خواهد داشت.

مقام سوم:ایوان سنتوپانی****درخشش خیره کننده در ارنولد کلاسیک زنگ خطر برای مدعیان در رقابتهای مهم حرفه ای ها****

ایوان که در پایان دوره مقدماتی شانس اول قهرمانی بود و در صدر قرار داشت در شب فینال مسابقات ارنولد کلاسیک سقوط کاهشی داشت و در بخش فیگور نمایشی هم خوب ظاهر نشد.

ایوان نقطه ضعفهای زیادی دارد که درسال بعدی جبران خواهد کرد و بدون شک یک زنگ خطر جدی خواهد بود برای مدعیان در سالهای بعدی ***در آینده درباره این ورزشکار بیشتر خواهید شنید****

جوایز:

۱st Branch Warren — $۱۳۰,۰۰۰
۲nd Dennis Wolf — $۷۵,۰۰۰
۳rd Evan Centopani — $۵۰,۰۰۰
۴th Ben Pakulski — $۳۰,۰۰۰
۵th Dexter Jackson — $۱۵,۰۰۰
۶th Lionel Beyeke — $۱۰,۰۰۰


ثبت دیدگاه