گفت و گوی تلفنی شبکه ماهواره ای

فیزیک TV با مدیر روابط عمومی فدراسیون
نصر اله زاده : رئیس جدید فدراسیون مطمئناً آشنا خواهد بود

 

 

یکشنبه شب گذشته محمد رضا نصر اله زاده میهمان تلفنی برنامه  برند زنده شبکه تلویزیونی فیزیک TV بود تا آخرین فعل و انفعالات و اخبار فدراسیون را به اطلاع مخاطبان پر تعداد رشته بدنسازی و پرورش اندام برساند.
مجری برنامه هر چه خواست پرسید و مدیر روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اینگونه پاسخ سوالات او را داد.
¨ مسابقات اصفهان چگونه برگزار شد؟
مسابقات اصفهان همانطور که انتظار می رفت، بسیار خوب و عالی برگزار شد و اصفهانی ها برای برگزاری این رقابتها مثل همیشه سنگ تمام گذاشتند. آقای پرورش و همکارانش در هیأت اصفهان تمام توان خود را به کار گرفتند تا میزبان مسابقاتی با سطحی بسیار عالی باشند که در این راه موفق هم بودند.
¨ به لحاظ کیفی مسابقات چگونه بود ؟
مسابقات اصفهان به لحاظ کمی و کیفی یکی از بهترین مسابقاتی بود که طی یکی، دو سال گذشته انجام می شد. به لحاظ کمی حضور ۴۰۰ ورزشکار از ۲۸ استان در ۴ رده سنی جوانان، بزرگسالان، پیشکسوتان و بادی کلاسیک در نوع خود یک آمار بسیار قابل قبول بود. ضمن اینکه به لحاظ کیفی هم سطح مسابقات چنان بالا بود که کار قضاوت داوران را تا حدودی سخت کرده بود. همچنین بدنهای آماده ورزشکاران شرکت کننده در این مسابقات مسئولان و برنامه ریزان فدراسیون را بسیار به آینده امیدوار ساخت.

¨ با توجه به استقبال بی نظیر نسل جوان از ورزش بدنسازی و پرورش اندام فکر نمی کنید، سالی دو مسابقه برای ورزشکاران این رشته کم باشد.
ببینید، کلیه برنامه های مسابقاتی فدراسیون توسط مسئولان این امر طراحی و برنامه ریزی  می شود و با توجه به حجم بالای مسابقات و با در نظر گرفتن توان ورزشکاران این رشته چنین بنظر می آید که تعداد ۲ مسابقه کافی باشد. اما مطمئناً با برگزاری انتخابات و مشخص شدن رئیس جدید فدراسیون که برای اهالی این رشته یک فرد آشنا و در حال فعالیت است، با توجه به      نیاز سنجی که انجام خواهد گرفت، احتمالاً تعداد این مسابقات به عدد ۴ افزایش خواهد یافت همچنین قصد داریم از سال آینده مسابقاتی تحت عنوان مسابقات جایزه بزرگ و دیگر مسابقات این چنینی را برگزار کنیم تا خواسته اهالی این رشته نیز بنوعی برآورده شده باشد.
¨ با توجه به اینکه علاقه مندان رشته بدنسازی و پرورش اندام دوست دارند که هر چه بیشتر درباره اخبار آن بدانند، سایت فدراسیون سایت چندان فعالی نیست و اخبار آن مربوط به ۶ ماه قبل می شود. دلیل این امر چیست ؟
استنباط من این است که شما به سایت قبلی ما مراجعه کرده اید و گرنه در سایت جدید ما اخبار روز این رشته قابل مشاهده است. برای مثال علاقه مندان به رشته بدنسازی و پرورش اندام   می توانند گزارش تصویری و گزارش کامل رقابتهای قهرمانی باشگاههای کشور در اصفهان را از طریق سایت فدراسیون به آدرس WWW.IRANBBF.COM دنبال نمایند.
¨ چرا دو سایت، فکر نمی کنید یک سایت مرجع بهتر باشد ؟
در حال حاضر ما همان یک سایت فعال که آدرس آنرا به شما و بینندگان عزیزیتان عرض کردم را داریم و سایت قبلی نیز الان چند ماهی است که اطلاعاتش به سایت جدید منتقل شده و بنوعی سایت جدید فدراسیون به روز شده است.
¨ در ارتباط با انتخابات زمان و محل برگزاری آن کجا خواهد بود ؟
بر اساس آخرین اطلاعاتی که به ما منتقل شده است، زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به هشتم اسفند ماه و محل آن، آکادمی ملی المپیک واقع در مجموعه ورزشی انقلاب خواهد بود.

لازم به ذکر است که فدراسیون و شخص سید حسن افضلی، نایب رئیس آن در خصوص برگزاری شایسته و خوب انتخابات دستورات لازم را ابلاغ فرموده و تأکید دارند که انتخابات در کمال بی طرفی و صحت و سلامت برگزار شود.
¨ با توجه به استقبال خوب تماشاگران این رشته آیا بنا ندارید مسابقات خود را در سالن های سینما و یا اینگونه مکانها برگزار کنید ؟
انتخاب محل برگزاری مسابقات اصولاً بر عهده شهرهای میزبان است، اما فدراسیون در اهداف آینده خود قصد دارد از محل هایی چون سالن های سینما، سالنهای بزرگ برگزاری تئاتر و موسیقی و محل های این چنینی استفاده کند. هر چند که اعتقاد ما این است که استقبال آن چنانی از برگزاری مسابقات در چنین محل هایی به عمل نخواهد آمد. چرا که این رشته اصولاً می طلبد که در سالن ها و ورزشگاههای عظیم ورزشی برگزار شود تا بنوعی اصالت ورزشی خود را حفظ کرده باشد.
¨ چرا از اخبار رشته بدنسازی و پرورش اندام در رسانه ها آنطور که باید و شاید استقبال     نمی شود ؟
قطعاً سیاست رسانه ها توسط مدیران مسئول و سر دبیران آنها ترسیم می شود و فدراسیونها نمی توانند نقشی در آنها داشته باشند. با توجه به اولویت بندی رسانه ها و توجه بیش از پیش آنها به اخبار رشته هایی چون فوتبال – کشتی – والیبال و بسکتبال. ما اعتقاد داریم که اخبار فدراسیون بطور مطلوب در رسانه ها کار می شود. البته بتازگی با استقبال بیشتر مردم از این رشته توجه رسانه ها نیز به اخبار این رشته بیشتر شده است که این مسئله می تواند برای ما امیدوار کننده باشد.
¨ ما طی دو هفته گذشته دو مسابقه پیامکی برگزار کرده ایم، یکی مربوط به قهرمانی تیم اصفهان در مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور و دیگری مربوط به میزبانی استان اصفهان بوده است که شرکت کنندگان بسیاری از آن استقبال کرده اند، لطفاً از شماره ۱ تا ۲۷۹۶۵۳ دو شماره را اعلام تا برندگان این دو مسابقه مشخص و معرفی شوند.
شماره های ۱۰ و ۱۳۹۰ امیدوارم جایزه شما مبارکشان باشد.

¨ اگر صحبت خاصی باقیمانده است بفرمائید ؟
تشکر از شما و تمامی افرادی که دلشان برای پیشرفت ورزش بدنسازی و پرورش اندام می تپد. من از طریق همین برنامه خوب شما اعلام می کنم که فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام این آمادگی را دارد که ارتباط لازم و صحیح را با تمامی اهالی این رشته پر طرفدار داشته باشد، ضمن اینکه از طریق همین برنامه از تمامی نمایندگان اصحاب رسانه برای حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون دعوت می کنم تا با حضور خود شاهد انتخاباتی سالم و منظم باشند. انتخاباتی که قطعاً فرد برنده آن برای اهالی این رشته غریبه نخواهد بود.


ثبت دیدگاه