بمناسبت دهه مبارک فجر چهاردهمین دوره مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک قهرمانی باشکاهای استان گیلان ( انتخابی قهرمانی کشور ) با حضور مهمان ویژه بیت الله عباسپور اسطوره پرورش اندام جهان و اورال مسابقات آسیایی در روز پنجشنبه مورخه ۱۳۹۰/۱۱/۱۳ در سالن ورزشی تختی مجموعه عضدی رشت برگزار شد .

 این دوره از مسابقات با حضور ۱۳۵ ورزشکار در قالب ۳۷ تیم از سراسر باشگاهای استان در رده های سنی جوانان ، بزرگسالان ، پیشکسوتان درپرورش اندام و بادی کلاسیک برگزار گردید که در پایان این رقابتها این نتایج به دست آمد .

 

رده سنی بزرگسالان :

باشکاه اطلس رشت        با ۵۶ امتیاز          مقام اول

باشکاه هیئت انزلی         با ۵۰ امتیاز          مقام دوم

باشکاه محمد ذات پرور و خلیج با ۳۳  امتیاز مقام سوم

رده سنی جوانان :

باشکاه مجید ذات پرور       ۶۳ امتیاز         مقام اول

باشکاه مبارز چابکسر         ۳۷  امتیاز        مقام دوم

باشکاه راد کلاچای             ۳۲  امتیاز       مقام سوم

پیشکسوتان :

باشکاه آراد رشت            ۱۶ امتیاز           مقام اول

باشکاه نامجو منجیل          ۱۶ امتیاز           مقام دوم

باشکاه یا علی رشت         ۱۶ امتیاز            مقام سوم

و در بادی کلاسیک :

باشکاه هیئت انزلی         ۴۸ امتیاز            مقام اول

باشکاه آستارا                ۲۰ امتیاز          مقام دوم

باشکاه سلامت بخش        ۱۹ امتیاز          مقام سوم

در رقابت های انفرادی نیز در رده سنی جوانان متولدان ۱۳۷۲، در وزن ۵۵ کیلوگرم ‘کیوان کردی’، در وزن ۶۰ کیلوگرم ‘مجید محمدی’ در وزن ۶۵ کیلوگرم ‘امیر نجاتی’ در وزن ۷۰ کیلوگرم ‘امید یوسف پور’ و در وزن ۷۵ کیلوگرم ‘مهیار ذات پرور’ اول شدند.

در رقابت های رده سنی جوانان متولدان ۱۳۷۰ تا ۱۳۷۱ نیز در وزن ۵۵ کیلوگرم ‘راشید کهستانی’، در وزن ۶۰ کیلوگرم ‘علی عابدی نژاد’، در وزن ۶۵ کیلو گرم ‘وحید زارع’، در وزن ۷۰ کیلوگرم ‘سجاد ادهمی’ و در زون ۷۵ کیلوگرم ‘نور احسان بخش’ عناوین قهرمانی را کسب کردند.

همچنین در رقابت های رده سنی بزرگسالان، در وزن ۵۵ کیلوگرم ‘حمید شعبانی’، ‘در وزن ۶۰ کیلوگرم ‘محمدتقی شریعت جو’، در وزن ۶۵ کیلوگرم ‘محمد ابراهیم نژاد’، در وزن ۷۰ کیلوگرم ‘آراز محمدی زاده’، در وزن ۷۵ کیلوگرم ‘سلمان اکبری’، در وزن ۸۰ کیلوگرم ‘جواد کاری’، در وزن ۸۵ کیلوگرم ‘سینا هرمزی’ در وزن ۹۰ کیلوگرم ‘علی بابایی’ در وزن ۱۰۰ کیلوگرم ‘ساعد رفیع نژاد و در زون ۱۰۰+ کیلوگرم ‘بابک مرجبی’ اول شدند.

در پایان رقابت های رده سنی پیشکسوتان، در رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال ‘سیدحسن ضیابری’، در رده سنی ۵۰ تا ۵۹ سال ‘شهریار پیچاهی’ و در رده سنی ۶۰ سال به بالا ‘عباس مهربد’ عناوین نخست را کسب کردند.

در رقابت های انفرادی بادی کلاسیک نیز در گروه قدی زیر ۱۷۰ سانتی متر’معین ذات پرور’، در گروه قدی زیر ۱۷۵ سانتی متر ‘روح اله صیادناهد’، در گروه قدی زیر ۱۸۰ سانتی متر ‘محمدرضا راستی’ و در گروه قدی بالای ۱۸۰ سانتی متر ‘کیوان رضاپور’ اول شدند.

لازم به ذکر است به نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات حکم و مدال قهرمانی اهداء و به تیم های برتر این دوره از مسابقات کاپ قهرمانی اهداء شد و نفرات برتر مسابقات با نظر کمیته فنی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان به مسابقات قهرمانی کشور که در ۲۴ بهمن در اصفهان برگزار می گردد در قالب تیم گیلان اعزام خواهند شد


ثبت دیدگاه