منبع هیت بدنسازی استان مرکزی

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان مرکزی از کسب عنوان قهرمانی تیم باشگاه مرکزی اراک در مسابقات قهرمانی پرورش اندام استان خبر داد.

مسابقات قهرمانی پرورش اندام استان با شرکت ۱۱۱ شرکت‌کننده از شهرستان‌های ساوه، محلات، خمین و باشگاه‌های مختلف شهرستان اراک به کار خود پایان داد که بعد از تیم مرکزی تیم باشگاه پارسیان و ایلیا به ترتیب دوم و سوم شدند.

وی تصریح کرد: مرحله نهایی مسابقات قهرمانی پرورش اندام استان روز گذشته برگزار شد که طی آن شرکت‌کنندگان در دو رشته بادی بیلدینگ و بادی کلاسیک با یکدیگر به رقابت پرداختند.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان مرکزی با اشاره به نفرات اول تا سوم مسابقات بادی بیلدینگ و بادی کلاسیک بیان داشت: در رشته بادی بیلدینگ در رده سنی جوانان و وزن ۵۵ کیلوگرم محمد دستجانی در سکوی اول ایستاد و  پوریا شمس‌آبادی دوم شد، در وزن ۶۰ کیلوگرم عباس تودوئی به مقام قهرمانی دست یافت، علی حیدری دوم شد و علی دالایی بر سکوی سوم قرار گرفت.

امیری ادامه داد: در وزن ۶۵ کیلوگرم فرهاد مشهدی و میلاد کریمی به ترتیب اول و دوم شدند، در وزن ۷۵ کیلوگرم محمود بیات اول شد، ایمان رضایی در سکوی دوم ایستاد و سید مهدی شهرستان سوم شد.

وی با اشاره به نفرات برتر رده سنی بزرگسالان گفت: در وزن ۵۵ کیلوگرم رده سنی بزرگسالان رضا توکلی به مقام قهرمانی دست یافت، داود مهدی دوم شد و محمد بهاری رتبه سوم را از آن خود کرد.


ثبت دیدگاه