سوخت ۳ گانه سوز برای پاورلیفترها

شاید بعضی از هم باشگاهی هایتان بیشتر از آنکه بدنسازان را جدی بگیرند ، دنبال پاورلیفتینگ باشند .اگر

شاید بعضی از هم باشگاهی هایتان بیشتر از آنکه بدنسازان را جدی بگیرند ، دنبال پاورلیفتینگ باشند .اگر در زمره کسانی قرار دارید که هدف تان جابجا کردن وزنه های سنگین است ۳ مکمل غذایی از نظر کارشناسان این رشته برایتان می تواند بسیار سودمند باشد . برای بخش اعظم کسانی که با وزنه تمرین می کنند کلید جابجا کردن وزنه های بیشتر اغلب در برخی مکمل ها وجود دارد .

کراتین

اول لیست کراتین است چون بحث عضله سازی طبیعی ، افزایش قدرت سالم و بهبود کارایی و استقامت عضلانی باشد در لیست خیلی از کسانی که در این ورزش هستند کراتین  رتبه نخست را کسب می کند. کراتین نقشی کلیدی در انتقال انرژی به عضلات توسط تبدیل شدن به فسفو کراتین دارد. این پروسه به بدن اجازه می دهد تا ATP  بیشتری تولید کند که به تمرینات وزنه توسط تامین انرژی سریع و کوتاه کمک می کند . کراتین مکملی ضروری است برای آنهایی که می خواهند حجم عضلانی خالص تولید کنند. به عنوان یک سود اضافی تحقیقات بی شمار روی کراتین نشان داده اند که مثل هر مکمل طبیعی دیگری که در بازار است محصول سالم و موثری است .

 سوخت 3 گانه سوز برای پاورلیفترها
پودر پروتئین

وقتی که بحث رشد بافت عضلات جدید باشد پروتئین های پودری راهی است که باید بروید . این مکمل ها روشی در دسترس و ارزان هستند برای افزودن کالری و پروتئین به رژیم پر مصرف ترین مدل آن حتماً می دانید که ( وی ) است و از شیر به دست می آید . این مدل پروتئین شانه های بسیار کوتاهی از آمینواسیدها دارد، زودهضم می شود و جذب بسیار سریعی دارد. علاوه بر این نسبت ایده آلی از آمینواسیدها را برای حمایت از رشد عضلات دارا است. بر اساس نظرات مردمی پروتئین وی دارای طعم بهتری نسبت به دیگر منابع پروتئینی است و این خودش دلیل دیگری است برای انتخاب این مدل از پروتئین.

سوخت 3 گانه سوز برای پاورلیفترها حمایت مفاصل

بعد از یک جلسه تمرین سخت پاورلیفتینگ ، احتمالاً تاثیر فشارها را روی بدن خود حس می کنید . بدون شک می دانید که تمرینات سنگین با وزنه می تواند روی مفاصل فشار زیادی وارد کند .
استفاده منظم از فرمول ها ، حامی مفاصل برای کاهش التهاب مفاصل ضروری است . این کار باعث التیام درد و کاهش احتمال بروز آسیب دیدگی می شود . یک فرمول خوب برای حمایت از مفصل عموماً باید ترکیبی از ژلاتین ، کولاژن ، گلوکوزامین و کند روتین داشته باشید .
بعد از ۲ هفته مصرف این چنین ترکیبی، متوجه کاهش قابل توجه درد و التهاب مفاصل خواهید شد .


ثبت دیدگاه