۲۵ شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه ( قسمت آخر )

وقتی فردی آرزو دارد یک شکم شش تکه داشته باشد و برای به این آرزو عجله هم داشته

وقتی فردی آرزو دارد یک شکم شش تکه داشته باشد و برای به این آرزو عجله هم داشته باشد، مطالعه این مقاله بسیار ضروری به نظر می رسد.

برای کسب هر ۲۵ شیوه روزهای قبل این مقاله  را بررسی کنید…

۲۲- یک لیوان شیر بدون چربی بنوشید

محصولات لبنی روزانه با چربی می جنگند و این به خاطر محتوای کلسیم آنها است . بنابراین وقتی تصمیم می گیرید با شام تان چیزی بنوشید ، یک لیوان شیر انتخاب مناسبی است. پیشنهاد ما محصولات بدون چربی است.

۲۵ شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه ( قسمت آخر )
۲۳- از مصرف همه کربوهیدرات ها خودداری کنید

متخصصین تغذیه توصیه می کنند که بعد از مصرف شام به هیچ وجه نباید کربوهیدرات ها را در برنامه داشته باشید . زیرا مصرف کربوهیدرات ها در این زمان منجر به ذخیره چربی در بدن می شود . تنها استثنایی که در این زمینه وجود دارد به زمان تمرین تان بر می گردد . اگر آخر شب تمرین می کنید ، نیاز دارید تا به مصرف کربوهیدرات های ساده در زمان بعد از تمرین بپردازید. به این نکته کمی قبل تر اشاره شد.

۲۵ شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه ( قسمت آخر )
۲۴- پروتئین های کند هضم مصرف کنید

به جهت حفظ حجم عضلانی باید به مصرف غذا در اواخر شب بپردازید . مصرف پروتئین در این زمان بهترین انتخاب است. مصرف یک محلول پروتئینی در این زمان ایده آل است . زیرا بسیاری از پودرها فاقد کربوهیدرات و چربی هستند. پروتئین کازئین بهترین ضربه است . زیرا کند هضم است و به تدریج به تغذیه عضلات تان می پردازد. آن هم زمانی که در خواب هستید به این طریق فرآیند نابودی عضلات تان را به حداقل می رساند و در نتیجه منجر به توسعه یک فرآیند متابولیسم قوی می شود. بنابراین کازئین منجر به یک عامل بالقوه موثر تر در فرآیند چربی سوزی می شود.

۲۵ـ  حداقل ۷الی۸ ساعت خواب شبانه داشته باشید

کمبود خواب می تواند منجر به نابودی عضلات شود و خواب کافی منجر به احیاء و مرمت عضلات می شود . داشتن اختلال در فرآیند مرمت به معنای عضله کمتر و در نتیجه یک متابولیسم کندتر است. اگر ساعت بیداری تان با ساعت ۷ صبح تنظیم شده است ، حتماً نیمه شب در رختخواب باشید . سپس از خواب برخیزید و این سی مرحله را مجداداً تکرار کنید .

۲۵ شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه ( قسمت آخر )
صبح زود بعد ازبرخاستن از خواب
شیوه های  ← ۱،۲،۳،۴

زمان صبحانه
شیوه های ←   ۵،۶،۷

زمان مابین صبحانه و ناهار
شیوه های ←   ۸،۹

بعد از ظهر و زمان تمرین
شیوه های ←   ۱۰،۱۱،۱۲،۱۳،۱۴،۱۵

اواخر بعدازظهر بعد از تمرین
شیوه های ←    ۱۶،۱۷،۱۸

عصر
 شیوه های ←   ۱۹،۲۰،۲۱،۲۲

آخر شب
شیوه های  ← ۲۳،۲۴،۲۵ 


2 دیدگاه در مورد “۲۵ شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه ( قسمت آخر )

  1. mr.lellah@gmail.com'
    1. نویسنده:

ثبت دیدگاه