۲۵ شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه ( قسمت چهارم )

قسمت چهارم وقتی فردی آرزو دارد یک شکم شش تکه داشته باشد و برای به این آرزو عجله

قسمت چهارم

وقتی فردی آرزو دارد یک شکم شش تکه داشته باشد و برای به این آرزو عجله هم داشته باشد. مطالعه این مقاله بسیار ضروری به نظر می رسد.

برای کسب هر ۲۵ شیوه روزهای قبل و روزهای بعد این مقاله را دنبال کنید…

۱۷- به مصرف پروتئین وی بپردازید

عضلات نیاز به پروتئین دارند تا به سرعت از تجزیه و تحلیل عضله به دنبال تمرین جلوگیری کنند. پروتئین وی ، پروتئین سریع الجذب ایده آلی است ، نوشیدن ۲۰ الی ۴۰ گرم از آن در ترکیب با آب ظرف ۶۰ دقیقه بعد از وزنه برداری ضروری است. مطالعات نشان داده که پروتئین ها منجر به افزایش فرآیند چربی سوزی می شود .

25شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه
۱۸- مصرف مغزهای روغنی را فراموش نکنید

اگر بین وعده بعد از تمرین و شام تان وقفه ای بلند مدت ایجاد شد، نیاز به مصرف میان وعده غذایی دیگری به جهت حفظ متابولیسم تان دارید . خوردن یک مشت بادام در این زمان بسیار سودمند است . مطالعات نشان داده افرادی که به مصرف مغزهای روغنی می پردازند ، راحت تر از دیگران عضلانی می ماند .

25شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه
۱۹- قبل از شام سالاد بخورید

کلید کاهش جذب چربی در زمان شام اطمینان از این مسئله است که زیاد نخورید. یک مطالعه تحقیقاتی نشان داده خوردن سالاد منجر به کاهش مصرف غذا به ویژه در وعده های اصلی ( به میزان ۱۲ درصد ) می شود . زیرا کاهو دیگر اجزاء سالم سالاد از قبیل مغزها ، لوبیا چیتی ، گوجه ، خیار و سایر سبزیجات کمک به پرتر شدن شما می کنند . اما توجه کنید که از مصرف اجزاء ناسالم از قبیل افزودن سس ، پنیر و … به سالادتان خودداری کنید .

25شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه
۲۰- برای شام ماهی میل کنید

اسیدهای چرب سالم امگا ۳ در ماهی هایی نظیر آزاد و قزل آلا موجود هستند می توانند به توسعه فرآیند چربی سوزی کمک کنند. یک مطالعه نشان داده افرادی که بر اساس یک برنامه معین به مصرف ماهی می پردازند ، چربی بیشتری کم می کنند . این مسئله در مقایسه با کسانی است که به ندرت و بسیار اتفاقی به مصرف ماهی می پردازند . البته، توجه داشته باشید که هرگز ماهی سرخ کرده نخورید و از ماهی های کبابی در این برنامه استفاده کنید .

25شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه
۲۱- بروکلی را فراموش نکنید

بروکلی سوپراستار سبزیجات است . این سبزی پس از مواد مغذی و سرشار از فیبر است . هر دو این موارد به فرآیند های چربی سوزی کمک می کنند . زیرا باعث می شوند احساس پری داشته باشید ، بروکلی سرشار از کلسیم است و البته کلسیم نقش مهمی در فرآیند چربی سوزی دارد همچنین کلم بروکلی سرشار از ویتامین c ( عامل بالقوه دیگر چربی سوز ) و کرومیوم است .

25شیوه مبارزه با چربی و توقف در ایستگاه شکم شش تکه
                                                                                          ادامه دارد…


ثبت دیدگاه