افزایش پمپ خون با چغندر

دستیابی به پمپ خون چشمگیر در باشگاه برای هر بدنسازی یک مزیت بشمار می آید، نه تنها به

دستیابی به پمپ خون چشمگیر در باشگاه برای هر بدنسازی یک مزیت بشمار می آید، نه تنها به این دلیل که باعث می شود عضلات شما بزرگتر و پرتر به چشم آید ، بلکه برای رشد عضلانی قدرت و استقامت شما مفید است .
نیتریک اکسید باعث آرامش و رهایی عضلات کوچکی می شود که دیواره عروق خونی را تشکیل داده اند، و در نتیجه به اتساع و انبساط عروق می انجامد ، از این طریق جریان خون در بافت عضلات ارتقاء می یابد و البته تمام بافت های دیگر . تقویت جریان خون همچنین به معنی افزایش انتقال اکسیژن ، مواد مغذی و مایعات به سلول های عضلات است و ایجاد فضای مناسب برای رشد . نوشیدنی پیش از تمرین که در ادامه برایتان در نظر گرفته شده باعث افزایش چشمگیری در سطوح نیتریک اکسید شما خواهد شد .

–    یک لیوان شیر یک درصد چربی
برای تهیه این نوشیدنی از آب هم می توانید استفاده کنید . ولی چغندر ، دارای طعم خاصی است که شاید برای همه خوشایند نباشد . استفاده از شیر باعث بهبود طعم آن می شود و پروتئین و کربوهیدرات بیشتری هم در اختیار شما می گذارد .

–    یک پیمانه پروتئین وی
پروتئین تند هضم به سرعت آمینواسیدها را در اختیار عضلات شما قرار می دهد و در نتیجه شرایط رشد و ریکاوری در عضلات ارتقاء می یابد و وقتی صحبت از پروتئینی تند هضم و با کیفیت در میان باشد ، هیچ گزینه ای بهتر از پروتئین وی نخواهد بود .

–    سه عدد چغندر متوسط
این شاید عجیب ترین نوشیدنی پیش از تمرین باشد که تا به حال شنیده اید ، نوشیدنی پروتئین و چغندر . ولی برای وجود چغندر در این ترکیب دلیل خاص و موجهی وجود دارد چغندر مملو از نیترات است . یکی از مزیت های آن کاهش فشار خون است با افزایش سطوح نیتریک اکسید و در نتیجه اتساع عروق خونی را در پی دارد . این همان نیتریک اکسیدی است که برای تقویت آن از آرژنین بهره می گیرند ولی با استفاده از چغندر حتی به مقدر بیشتر می توانید سطوح آنرا تقویت کنید .

 افزایش پمپ خون با چغندر

مواد بکار رفته در تهیه نوشیدنی تقویت کننده نیتریک اکسید :
·    یک پیمانه پروتئین وی
·    یک فنجان شیر یک درصد چربی
·    سه عدد چغندر متوسط شسته شده بدون پوست و خرد شده
·    هر سه این مواد را داخل مخلوط کن بریزید و آنرا روشن کنید تا وقتی محلول کاملاً یک دستی برجای بماند .

ارزش غذایی نوشیدنی مذکور

–    پروتئین :۳۲ گرم
–    کالری  : ۳۷ گرم
–    چربی  : ۲ گرم


اولین دیدگاه در مورد “افزایش پمپ خون با چغندر

  1. ne_vvo@yahoo.com'

ثبت دیدگاه