قواعد چربی سوزی یک بدنساز طبیعی

آنتونی از سن ۱۸ سالگی در صنعت بدنسازی وارد عرصه شد . او در شوهای تلویزیونی آگهی های

آنتونی از سن ۱۸ سالگی در صنعت بدنسازی وارد عرصه شد . او در شوهای تلویزیونی آگهی های بازرگانی مجلات فیلم ها و کاتالوگ های بسیار زیادی حضور داشته است و به عنوان یک مدل در این عرصه به خوبی شناخته شده است به ویژه که بدنسازی را به روش طبیعی یعنی بدون دارو دنبال می کند . اما یکی از افتخارات بزرگ خود را در این می داند که به خیلی ها کمک می کند تا به اهداف فیزیکی خود در تناسب و زیبایی اندام برسند . او در حال حاضر حدود ۲۶ سال در این عرصه فعالیت دارد و در این مدت دانش زیادی درباره بدن به دست آورده است . به نظر او بدن عضلانی داشتن عالی است . بدنی با خطوط تفکیک شده عضلانی که در آن عضلات در هم گره خورده هستند . او معتقد است خیلی ها روش درست چربی سوزی و کات کردن بدن را نمی شناسند لذا در این مقاله قواعد چربی سوزی خود را بیان کرده است .

در یخچال چه دارید ؟

قبل از هر فاکتور دیگری باید رژیم غذایی اصلاح شود و لازم است که به خودتان وقت مشخصی بدهید تا بتوانید بدن را کات کنید و هیچ میانبری هم ندارید . باید هر روز برای این مهم  وقت صرف کنید . رژیم های سرشار از پروتئین ، کم کربوهیدرات با چربی متوسط برای کات خیلی موثرند . طی چندین سال متوجه شده اید که این رژیم بهترین بازدهی را برای کات کردن و چربی سوزی دارد . مصرف کربوهیدرات خیلی مهم است اما باید خوردن سالاد و سبزیجات را به برنج و سیب زمینی ترجیح دهید و با همین تغییر می توانید تقاوت را طی چند روز در عضلانی تر شدن ظاهر بدن ببینید .

هوازی

در مورد رژیم و تمرین می شود آنقدر صحبت کرد که حوصله آدم سر برود اما بدون داشتن یک برنامه هوازی مدون چربی ها نخواهند سوخت . روزانه ۳۰ الی ۴۰ دقیقه هوازی کار می کنم و متوجه شده ام که روشی عالی است برای بالا نگهداشتن سرعت متابولیسم و جلوگیری از نرم شدن ظاهر بدن ( چاق شدن ) تمرین هوازی یک تخمین است برای چربی سوزی . هیچ راه دیگری وجود ندارد جز اینکه هر روز هوازی کار کنید .

تمرین سنگین

باور کنید یا نه ، حتماً مخالف این مسئله را بارها از دیگران شنیده اید . می گویند برای داشتن کات بیشتر باید با وزنه های سبک تر و تکرارهای بیشتر تمرین کنید . اگر سبک تمرین کنید عضلات از دست می روند و اگر عضله از دست بدهید نمی توانید تفکیک را ببینید . به عضله جلوبازو فکر کنید ، اگر سایز جلو بازوهایتان کم شود آیا تفکیک آن هم از دست نخواهید داد؟
آیا کلید کات شدن در کم شدن درصد چربی بدن است؟

زمان نوشیدن چای

هر بعد از ظهر یک لیوان بزرگ چای سبز می نوشم که در تابستان با یخ و در زمستان داغ است . این ماده یک چربی سوز عالی است و یک ادرار آور طبیعی به حساب می آید . روزانه چای خود را بنوشید ، این کار برای پوست و سلامت عمومی بدن عالی است .

قواعد چربی سوزی یک بدنساز طبیعی
میوه های زندگی

من طرفدار پروپا قرص میوه ها هستم . صادقانه فکر می کنم که میوه ها باعث می شوند خیلی از بیماری ها و التهاب ها در بدن التیام پیدا کند . این حقیقتی شناخته شده است که خوردن میوه با شکم خالی باعث التیام درصد همه سرطان ها می شود . چه میوه ای را بخورید؟ همه میوه ها خوب هستند از سیب گرفته تا هندوانه همه میوه ها برای اهداف متفاوت هستند، بنابراین مصرف میوه های متنوع در روز روش عالی است برای حفظ سلامتی و کات ماندن .

قواعد چربی سوزی یک بدنساز طبیعی
خوردن خوردن خوردن

اگر می خواهید کالری بسوزانید باید متابولیسم خود را سرعت ببخشید بنابراین روزی ۱ یا ۲  وعده غذا خوردن و توقع کات شدن داشتن اشتباه است . اگر قرار بود با روزی ۱ یا ۲ وعده غذا خوردن بدن کات شود . الان همه بدنشان به راحتی کات بود . برای کات شدن باید هر ۲ الی ۳ ساعت یک بار غذا بخورید. صحبت از وعده های غذایی بزرگ و حجیم نیست ، بلکه منظور تغذیه رسانی به بدن در جریان مداوم است که به دفعات در طول روز مواد غذایی برای بدن تامین شود. برای چربی سوزی موثر در طول روز باید به دفعات غذا بخورید ، حتی در زمان خواب برای کات شدن مواردی که ذکر شد را باید رعایت کنید . برای خودتان یک تاریخ مشخص کنید که حدود ۶ الی ۱۲ هفته با آن فاصله داشته باشید و همه تمرکز خود را روی هدف قرار دهید .یادتان باشد که اگر می خواهید باید پای خود را روی گاز قرار دهید و تا زمانی هم که به مقصد نرسیده اید پا از روی پدال گاز برندارید .


ثبت دیدگاه